Slide1

Par Jonathan Spa Estate

Sakums Par mums

Viesnīca Jonathan Spa Estate patiesi ir neparasta, gleznainas ainavas ieskauta vieta. Tā apvieno neskartas dabas gaisotni ar eleganti izsmalcinātu interjeru. Nodrošina augstākiem standartiem atbilstošu, patiesi sirsnīgu viesmīlību, ekoloģiski tīrus un augstvērtīgus materiālus, kā arī neaizmirstami garšīgu virtuvi. Pēc pilsētas trokšņa un ikdienas rūpēm pie mums varēsiet justies kā mājās, kur valda skaistums, miers un komforts. 

Mūsu filozofija

Mūsu filozofija ir ekskluzīva un relaksējoša atpūta – atpūta kā filozofija. Tās pamatā ir izpratne, ka gars caurstrāvo ķermeni, un tikai paturot to prātā, varam sasniegt pilnvērtīgu spēka, prieka un iekšējā miera atjaunošanos.

"E Pluribus Unum" - "No daudziem - viens"
/ M.T.Cicerons

 

VIESNĪCAS NOTEIKUMI

1. Reģistrēšanās un iebraukšana numurā ir sākot no 15:00 un izbraukšana līdz nākamās dienas 12:00 (laiks neattiecās uz īpašajiem piedāvājumiem).
2. Pie iebraukšanas un reģistrēšanās numurā ir jāuzrāda personu apliecinoši dokumenti. Aizpildot reģistrācijas anketu, jānorāda maksājumu kartes dati. 
3. Ja vēlaties pagarināt uzturēšanās laiku, lūdzu, iepriekš saskaņot ar viesnīcas administratoru, tad tas tiks aprēķināts sekojoši:
3.1. ne vairāk kā 6 stundas pēc noteiktā izrakstīšanās laika – stundu apmaksa;
3.2. no 6 līdz 12 stundas pēc noteiktā izrakstīšanās laika – maksa par pus diennakti;
3.3. 12 līdz 24 stundas pēc noteiktā izbraukšanas laika – maksa par pilnu dienu (Ja nav stundu likme).
3.4. pie uzturēšanās, kas ir īsāka par diennakti, maksa paliek nemainīga, tā pat kā par diennakti.
4. SPA zona pieejama katru dienu no 08:30 – 22:00. Masāžas, SPA procedūras un pirts rituāli pieejami pēc iepriekšēja pieraksta.
4.1. Bērniem līdz 12 gadu vecumam SPA zonā atļauts uzturēties līdz 18:00
4.2. Viesim pašam jānovērtē savs veselības stāvoklis un citi apstākļi, un atbilstoši tiem jāveic SPA zonas vai SPA procedūru apmeklējums un jānosaka piemērotākais uzturēšanās ilgums.
5. Viesnīcas restorāns pieejams katru dienu no 12:00 – 22:00. Par papildus samaksu maltīti no restorāna iespējams pasūtīt pasniegšanai numurā vai uz mājām. 
6.Brokastis tiek pasniegtas katru rītu viesnīcas restorānā no 9:00 līdz 11:00. Pēc iepriekšēja lūguma iespējams sagatavot brokastis pasniegšanai numurā vai līdzņemšanai. 
7. Numuros pieejams mini bārs. Norēķināšanās par mini bāra pakalpojumiem notiek pie administratora, veicot maksājumu par viesnīcas pakalpojumiem.
8.Laika posmā no 19:00 līdz 22:00 Jūsu istaba tiks sagatavota naktsmieram. Ja nevēlaties saņemt šo pakalpojumu, lūdzu, sazinieties ar viesnīcas administratoru. 
9.Numuru uzkopšana notiek katru dienu, nomainot dvieļus, tualetes piederumus. Ik pēc 3 (trīs) dienām tiek mainīta gultas veļa. 
10.Nepieciešamības gadījumā iespējams izmantot papildgultas: 
10.1. Bērniem līdz 1 (viena) gada vecumam nakšņošana vecāku istabā, neizmantojot papildus gultu ir bezmaksas;
10.2. Bērniem no 1 (viena) līdz 3 (trīs) gadu vecumam cena par papildus zīdaiņu gultu ir 20 EUR par nakti;
10.3. Bērniem no 3 (trīs) līdz 12 (divpadsmit) gadu vecumam cena par papildgultu ir 30 EUR par nakti;
10.4. Bērniem no 12 (divpadsmit) gadu vecuma un pieaugušajiem cena par papildu gultu ir 50 EUR par nakti;
11.Bērniem līdz 16 gadu vecumam ir jāatrodas vecāku vai pilnvarotas personas uzraudzībā. 
12.Viesnīcā aizliegts traucēt citu viesu mieru ar skaļu vai neadekvātu uzvedību, ja šie noteikumi tiek pārkāpti, personāls var viesi lūgt atstāt viesnīcas telpas vai izlemt vērsties apsardzes dienestā. Viesnīca patur tiesības ieturēt samaksu par saņemtajiem viesnīcas pakalpojumiem.
13.Viesnīcas numuros kategoriski aizliegts smēķēt. Smēķēt atļauts tikai speciāli paredzētās vietās. Sods par smēķēšanu neatļautā vietā noteikts 140 EUR apmērā. 
14.Aizliegts bojāt viesnīcas inventāru. Ja ierodoties numurā konstatēts inventāra bojājums, par to nepieciešams ziņot viesnīcas administratoram, lai izvairītos no pārpratumiem. Par viesnīcas īpašumam radītajiem zaudējumiem tiek ieturēta samaksa atbilstoši bojājuma apmēram.
15.Viesnīcas galvenās ēkas numuros aizliegts turēt mājdzīvniekus - kaķus, suņus, putnus u.c. Par papildus samaksu 20 EUR apmērā mazus mājdzīvniekus atļauts turēt apartamentos. 
16.Bez iepriekšējas saskaņošanas numuros aizliegts dedzināt sveces (kā arī atstāt degošas sveces bez uzraudzības). Viesnīcā aizliegts ienest un uzglabāt ugunsnedrošus priekšmetus un vielas. Numurā nedrīkst uzglabāt viegli uzliesmojošus materiālus, ieročus, ķīmiskas un radioaktīvas vielas.
17. Nav ieteicams numurā aicināt nepazīstamas personas vai atstāt viesus vienus istabā, nodot viņiem atslēgas, kā arī neatstājiet atvērtas istabas durvis. 
18.Viesnīca neuzņemas atbildību par viesu mantām, kas atstātas bez uzraudzības. 
19.Viesa aizmirstās personīgās mantas tiek uzglabātas divpadsmit mēnešus.
20.Pārtikas lietošana un uzglabāšana numuros (izņemot apartamentus) ir aizliegta.
21.Stingri jāievēro ugunsdrošības noteikumi.
22.Numurā nedrīkst lietot elektriskos sildītājus.
23.Viesnīcas teritorijā darbojas videonovērošanas sistēma.
24.Viesnīca neuzņemas atbildību par sekām, kas radušās neievērojot vai pārkāpjot šos noteikumus. 
25.Par viesnīcu un tajā sniegtajiem pakalpojumiem jānorēķinās pie viesnīcas administratora. Jūs variet maksāt skaidrā naudā, ar bankas pārskaitījumu, kā arī ar sekojošām bankas kartēm (VISA, VISA Electron, MasterCard, Maestro, Master Card Elektron, American Express).
26. Ja rezervējums ir atcelts vai mainīts līdz 7 dienai/-ām pirms ierašanās datuma, maksa netiks iekasēta, ja rezervējums ir atcelts vai mainīts vēlāk vai viesis neierodas vispār, tiks iekasēta pilna rezervējuma maksa.